Jätkusuutlikkus

Hilton aitab mitmel rindel keskkonna probleeme lahendada!

Hilton võimaldab oma klientidele süsinikuneutraalseid kohtumisi, investeerides kvaliteetsetesse süsinikdioksiidi vähendamise projektidesse. Juba pea 15 aastat on ettevõte kasutanud vastutuse juhtimise platvormi LightStay, et mõõta ja juhtida keskkonna- ja sotsiaalset mõju ülemaailmses Hiltoni hotellide portfellis.

Süsiniku kompenseerimist saab kasutada koosolekutel ja üritustel reisimisega tekkinud süsinikdioksiidi heitkoguste vähendamiseks. Kasutades Hiltoni vastutuse juhtimissüsteemi LightStay, annab Hilton üksikasjaliku hinnangu konkreetse koosoleku või sündmusega seotud süsinikdioksiidi heitkoguste kohta.

Kasutades platvormil olevat teavet, võtab koosoleku mõju kalkulaator kinnisvara tarbimise andmed, et koostada eritellimusel aruanne, mis näitab teie koosoleku või ürituse hinnangulist süsiniku, energia, vee ja jäätmete kulu. Ürituse mõju aruande andmete põhjal kompenseerib Hilton CO2 heitkogused hankides tasaarvestuskrediidi South Pole Grupile.

Projekt toimubki koostöös nimetatud organisatsiooniga ning on kooskõlas Ameerika Ühendriikide ja Hiltoni säästva arengu eesmärkidega vähendada keskkonnajalajälge poole võrra ning kahekordistada sotsiaalset mõju 2030. aastaks. Kõik Hiltoni kinnisvaraobjektid peavad jälgima oma ettevõtte vastutustundlikkust eelmiste aastate võrdluses. Lisateavet meie missiooni kohta leiate veebilehelt cr.hilton.com.

Jalajälje vähendamine on Hiltonis südameasi!

Lisaks kirjeldatud programmile annavad kõik Hiltoni töötajad igapäevaselt oma panuse, et vähendada energia, vee ja prügimajanduse mõju keskkonnale. Ette võetakse erinevaid põnevaid mooduseid, kuidas seda kõike saavutada.

Koostöös kohalike aiandusfirmadega kompostime näiteks kogu kasutatud kohvipuru. Ka külastajaid julgustatakse prügi sorteerima, vastavad konteinerid on välja pandud kõikjale üle hotelli, et see tegevus klientide jaoks võimalikult mugavaks muuta.

Loomulikult on liikumisanduritega varustatud hoonete valgus ning õhupuhastus ja üle on täielikult mindud LED valgustitele, millega võib voolu kokkuhoid ulatuda 30 protsendini. Tähelepanuta pole jäetud ka vee tarbimine. Veemõõtjate näite jälgitakse jooksvalt koguaeg ning tehakse kindlaks, et kogu tehniline osa on veatu vältides seega lekkeid, mis võivad veekadu tekitada nii torustiku kui ka elementaarsete vannitoasegistite osas.

Rohelisi põhimõtteid ei rakendata aga vaid oma hoonetes, jõutakse väljapoolegi, et positiivset mõju veelgi suurendada. Käidud on linna haljasalasid ja loomaaeda koristamas alati, kui on Maailmakoristuspäev või ükskõik milline muu sellesuunaline ettevõtmine. Hilton Tallinn Park teeb koostööd lisaks „Unistuste päevaga“ aidates täita krooniliselt haigete laste unistusi. Abi pakutakse ka Toidupangale, pakkides osade tiimiliikmetega annetatud toiduained ning airdates neil abivajajateni jõuda. Hilton laenab hea meelega abikäsi kõikjale, kus neid väga vaja läheb.