Mida me hindame

MEIE KOHTA

“The Able Butcher on kulinaarse kunstilisuse sihtpunkt – kaasahaarav ruum, kus eripärast grill-liha, kala ja taimseid roogi on kombineeritud vaid kõige kvaliteetsemate veinidega. Koht, kus iga külaline saab osa põnevast gastronoomilisest kogemusest, mis mõlgub mõttes veel pikalt pärast lahkumist.”

BRÄNDI PÕHIVÄÄRTUSED

KUNSTILINE

ÜLLATUSLIK

LUGUPIDAV

AVATUD

ESIMENE

KUNSTILINE

KUNSTILISUS ON The Able Butcheri süda. Tänu meie hoolika ja loomingulise lähenemisega kõigele, mida serveerime, oleme suutnud pakkuda külalistele parimat teenindust ja kasvatada pikaajalisi suhteid.


The Able Butcheri elegantsus ja kunstilisus filtreerub igasse detaili – see ilmneb koostisosade valikus, veinikaardi kureerimises ja brändi enda kunstilisuses.

TEINE

ÜLLATUSLIK

Tähistades The Able Butcheri asjatundlikke oskusi ja loovust, suudame pakkuda oma külalistele rõõmu ja üllatust. Meie külalised saavad inspiratsiooni kõikidest The Able Butcheri aspektidest – alates meie köögikunsti teatrist, ebatavalistest lihalõikudest ja kalavalikust kuni mitmesuguste taimetoitude ning ootamatute brändi puudutusteni.

KOLMAS

LUGUPIDAV

Austus mõjutab kõiki The Able Butcheri osi ja protsesse. Kui väärtustame oma tegevusi ning säilitame oma külaliste ja töötajate imetluse, siis suudame luua tähendusrikkaid sidemeid ja ainulaadset atmosfääri. Oleme pühendunud jätkusuutlikkusele ning plastikvabadusele. Meie koostisosade allikas on võimalusel kohalik.

NELJAS

AVATUD

Olla avatud tähendab olla kaasav ja autentne. Meie prioriteet on luua soe õhkkond, kus kõik meie külalised tunnevad end teretulnuna ja saavad erakordse einestamiskogemuse. Külalised saavad nautida põnevust avatud köögist ja üllatavast lauateenindusest, mis paljastavad The Able Butcheri võlu.

testimonials

what our
customers
say

Taevalik maitseelamus

Tutvu meie menüüga