Konverentsid ja Üritused Hiltonis

Olgu selleks konverents, koosolek, näitus või hoopiski pulmad, Hilton Tallinn park pakub ideaalset kohta igaks sündmuseks. Meil on paindlikud võimalused ürituste korraldamisteks, mis hõlmab endas kümmet koosolekuteruumi, toitlustamist kuni 800 inimesele, suurt ballisaali koos ruumika fuajeega.  Alustades sünnipäevadest, aastalõpu pidustustest ,riigipea visiitidest,tippsortlaste võõrustamisest, autode esitlustest, moeetendustest kuni pokkeriturniirideni välja. Meil on kogemus korraldamiseks  igas valdkonnas mis teile vähegi pähe torkab. Üllatage meid oma visiooniga ja me töötame koos teiega selle elluviimiseks!

KONVERENTSID JA ÜRITUSED
Meie unikaalne konverentsikeskus koosneb kümnest koosolekuruumust, sealhulgas ballisaalist mis mahutab 530 istekohta. Kõikides meie koosolekuruumides on naturaalne valgus ja kõrged laed ,mille juurde kuulub fuajee ala kuhu mahub korraga üle 900 külastaja.  Kaasaegne sisseehitatud AV tehnika ja kõrgkvaliteetne mööbel rahuldavad valdava osa erisoovidest, muutes iga ürituse eriliseks ja meeldejäävaks kogemuseks. Meie pühendunud spetsialistide meeskond hoolitseb selle eest, et kõikide korraldajate soovid oleksid laitmatult täidetud ja teie saaksite keskenduda ainult oma külalistele ja ürituse eesmärgi edukale elluviimisele.

ERIÜRITUSED
Olgu teie sooviks korraldada sünnipäevapidu ,moeetendus,pressikonverents, aastalõpu aktus, musta lipsu üritus, uue auto esitlus või mistahes muu üritus, võite olla kindel, et Hilton Tallinn Park seda teile võimaldab. Alates hotelli uste avamisest 2016. aastal oleme korraldanud erinevaid üritusi, mis on andnud meile vajalikke kogemusi, et läheneda igale soovile personaalselt ja oleme alati suhtumisega”meie suudame”. Ükski soov ei ole meie meeskonna jaoks liiga suur ja teeme teiega koostööd tagamaks, et üritus oleks unustamatu kogemus nii teile ja teie külalistele.

PULMAD
Unelmate pulm Hilton Tallinn Park Hotellis. Meie kogenud pulmakorraldajad ootavad teie soovide elluviimist.
Meie eesmärk on tagada, et teie erilist päeva täiendaks Hiltoni nimega seotud hea teenindus ja elegantsus.

LIHTSUSTATUD KOOSOLEK
Ürituse korraldamine ei kunagi olnud nii lihtne! Viimase hetke koosolek? Uue toote esitlus? Koolitus? Lihtsustatud koosoleku paketiga saame teid selles aidata. Kõik üritused kuni neljakümne osavõtjaga on ilma lepinguta, ettemaksuta ja 24h enne üritust on tühistamine tasuta. See pakett pakub Teile meelerahu juhul kui Teie plaanid peaksid muutuma. Pakkett sisaldab endas WiFit, AV seadmeid, ruumirenti, kohvipause, lõunat osalejatele ja Hilton Honors punkte ürituse organiseerijale. Lisateavet leiad lihtsustatud koosolekute menüüst.

TOIT JA JOOK
Ükski koosolek, üritus ega konverents pole täiuslik ilma toitva ja loomingulise toitlustuseta. Hilton Tallinn Park peakokk Christopher Graham on loonud menüüd ja paketid mis rahuldavad ka kõige nõudlikumaid külalisi. Alustades loomingulistest kohvipausidest ja lõunatest , ning lõpetades pidulike õhtusöökide ja rikkaliku rootsilauaga. Meie Banketi menüüs on kõik see olemas, aga kui sellest ei peaks piisama, saame luua erimenüü vastavalt teie soovidele.

KÜSIMUSTE KORRAL ABISTAB TEID MEIE MÜÜGIOSAKOND

AHTO LOPER
Müügidirektor
Ahto.Loper@Hilton.com
+372 5381 8716

Konverentsi- ja Müügitiim
tallinn.events@hilton.com