fbpx
Konverentsid ja üritused

Konverentsid

ja üritused

Hilton

Tallinn Park

Olgu selleks konverents, koosolek, näitus või hoopiski pulmad, Hilton Tallinn park pakub ideaalset kohta igaks sündmuseks. Meil on paindlikud võimalused ürituste korraldamisteks, mis hõlmab endas kümmet koosolekuteruumi, toitlustamist kuni 800 inimesele, suurt ballisaali koos ruumika fuajeega.  Alustades sünnipäevadest, aastalõpu pidustustest ,riigipea visiitidest,tippsortlaste võõrustamisest, autode esitlustest, moeetendustest kuni pokkeriturniirideni välja. Meil on kogemus korraldamiseks  igas valdkonnas mis teile vähegi pähe torkab. Üllatage meid oma visiooniga ja me töötame koos teiega selle elluviimiseks!

2025 m2

Kogu ürituse ala

966 m2

Suurima ülespanekuga ruum

10

Koosoleku ruumi

202

Külaliste tuba

KONVERENTSID JA ÜRITUSED

Meie unikaalne konverentsikeskus koosneb kümnest koosolekuruumust, sealhulgas ballisaalist mis mahutab 530 istekohta. Kõikides meie koosolekuruumides on naturaalne valgus ja kõrged laed ,mille juurde kuulub fuajee ala kuhu mahub korraga üle 900 külastaja.  Kaasaegne sisseehitatud AV tehnika ja kõrgkvaliteetne mööbel rahuldavad valdava osa erisoovidest, muutes iga ürituse eriliseks ja meeldejäävaks kogemuseks. Meie pühendunud spetsialistide meeskond hoolitseb selle eest, et kõikide korraldajate soovid oleksid laitmatult täidetud ja teie saaksite keskenduda ainult oma külalistele ja ürituse eesmärgi edukale elluviimisele.

eriüritused

Olgu teie sooviks korraldada sünnipäevapidu ,moeetendus,pressikonverents, aastalõpu aktus, musta lipsu üritus, uue auto esitlus või mistahes muu üritus, võite olla kindel, et Hilton Tallinn Park seda teile võimaldab. Alates hotelli uste avamisest 2016. aastal oleme korraldanud erinevaid üritusi, mis on andnud meile vajalikke kogemusi, et läheneda igale soovile personaalselt ja oleme alati suhtumisega”meie suudame”. Ükski soov ei ole meie meeskonna jaoks liiga suur ja teeme teiega koostööd tagamaks, et üritus oleks unustamatu kogemus nii teile ja teie külalistele.

pulmad

Unelmate pulm Hilton Tallinn Park Hotellis. Meie kogenud pulmakorraldajad ootavad teie soovide elluviimist.

Meie eesmärk on tagada, et teie erilist päeva täiendaks Hiltoni nimega seotud hea teenindus ja elegantsus.

Lisainfot leiab siit

lihtsustatud koosolek

Ürituse korraldamine ei kunagi olnud nii lihtne! Viimase hetke koosolek? Uue toote esitlus? Koolitus? Lihtsustatud koosoleku paketiga saame teid selles aidata. Kõik üritused kuni neljakümne osavõtjaga on ilma lepinguta, ettemaksuta ja 24h enne üritust on tühistamine tasuta. See pakett pakub Teile meelerahu juhul kui Teie plaanid peaksid muutuma. Pakkett sisaldab endas WiFit, AV seadmeid, ruumirenti, kohvipause, lõunat osalejatele ja Hilton Honors punkte ürituse organiseerijale. Lisateavet leiad lihtsustatud koosolekute menüüst.

Lisainfot leiab siit

Lihtsustatud koosoleku menüü

Toit ja jook

Ükski koosolek, üritus ega konverents pole täiuslik ilma toitva ja loomingulise toitlustuseta. Hilton Tallinn Park peakokk Christopher Graham on loonud menüüd ja paketid mis rahuldavad ka kõige nõudlikumaid külalisi. Alustades loomingulistest kohvipausidest ja lõunatest , ning lõpetades pidulike õhtusöökide ja rikkaliku rootsilauaga. Meie Banketi menüüs on kõik see olemas, aga kui sellest ei peaks piisama, saame luua erimenüü vastavalt teie soovidele.

kõrgem standard koosolekuteks ja üritusteks

’Hilton EventReady’ koos ’CleanStay’ programmid toovad teieni elamusi mis pakuvad teile meelerahu algusest lõpuni.

Need on loodud selleks, et luua elamus mis on puhtas keskkonnas, paindlik, ohtu ja vastutustundlik. Need programmid pakuvad läbimõeldud lahendusi igal sammul Teie ürituse planeerimisel.  Alates ruumide ümberkujundamisest, inspireerivate toitude ja jookide väljapanekust ja lõpetades innovaatlise tehnoloogiaga.

Lisainfot leiab siit

Küsimuste korral abistab teid meie müügiosakond

Ahto 1

Ahto Loper

Müügidirektor

Ahto.Loper@Hilton.com

+372 5381 8716

Konverentsi- ja Müügitiim

tallinn.events@hilton.com

This post is also available in: English