Jõulud

Jõulud ja aastavahetus

HILTONIS

KÄES ON AASTA ILUSAIM AEG, VEETKE SEE STIILSELT HILTON TALLINN PARK HOTELLIS! KILLUKE SÄRA, NATUKE GLAMUURI NING HUBANE MILJÖÖ TEEB JÕULUAJAST UNUSTAMATU KOGEMUSE. NAUTIGE KOOS PERE VÕI SÕPRADEGA SUUREPÄRAST PÜHADE BRUNCH´I VÕI KORRALDAGE MEIE JUURES HOOPIS KOLLEEGIDELE MEELDEJÄÄV JÕULUPIDU! MEIE PROFESSIONAALNE JÕULUKOORDINAATOR KANNAB HOOLT IGA VIIMSE KUI DETAILI EEST SEL AJAL, KUI TEIE TUNNETE RÕÕMU KOOSOLEMISEST JA PÜHADEST.

Meie

Programm

Jõulu buffet – õhtusöök

Pühade brunch

Glamuurne aastavahetus

1. jaanuari kogu päeva hommikusöök

Jõulupeod ettevõtetele


Jõulu

BUFFET-ÕHTUSÖÖK


THE ABLE BUTCHER RESTORAN OOTAB TEID JÕULUÕHTUL NAUTIMA EKSKLUSIIVSET BUFFET-ÕHTUSÖÖKI. PEAKOKK ALEXANDER KAISER´I POOLT KOOSTATUD MENÜÜST LEIATE PARIMAD LIHALÕIKED, VALIKU HÕRKE MEREANDE NING PARIMAST KOHALIKUST TOORAINEST VALMISTATUD ROAD. ÕHTUT SAADAB ÕDUS LIVE-MUUSIKA.

Hind 59 €*

*sisaldab: õhtusöök, majavein, õlu, karastusjoogid, vesi, tee, kohv

24.12.2017 kell 18:00 – 23:00

 


 


Pühade

BRUNCH


JÕULUPÜHAD ON PUHKAMISEKS NING PEREGA KOOS KVALITEETAJA VEETMISEKS. JÄTKE SÖÖGITEGEMINE MEIE HOOLEKS NING NAUTIGE LAIA VALIKUT RAHVUSVAHELISI JA KOHALIKKE ROOGASID MEIE BRUNCH´I MENÜÜS.

Hind 49€*

*sisaldab: brunch, majavein, õlu, karastusjoogid, vesi, tee, kohv

Tutvu menüüga

25.12. & 26.12.2017 kell 12:00-16:00

 


 


Aastavahetus

Hiltonis


ALUSTAGE 2017. AASTA VIIMAST ÕHTUT KLAASI VAHUVEINIGA THE ABLE BUTCHER RESTORANIS. MEIE RIKKALIKUST BUFFET´ST LEIATE SUUREPÄRASE VALIKU HÕRKE MEREANDE, PARIMAID LIHALÕIKE NING SUUSSULAVAID MAGUSTOITE. MAITSEELAMUSI SAADAB SOFIA RUBINA JAZZTRIO NING DJ ELVIS HRUPA VINÜÜLPLAATIDEL. KESKÖINE ŠAMPANJAKLAASIDE KOKKULÖÖMINE UUE AASTA TERVISEKS LEIAB ASET 11. KORRUSE EXECUTIVE LOUNGE´IS, KUST AVANEB VAADE ÜLE TERVE TALLINNA SÄRAVALE ILUTULESTIKULE.

31.12.2017 ON TEIE UNUSTAMATU ÕHTU HILTON TALLINN PARK HOTELLIS.

Õhtusöögipakett 179€

Sisaldab: tervitusjook, õhtusöök, meelelahutus, kesköö toost

Hõbe pakett 269€

Sisaldab tervitusjook, õhtusöögipakett, majajoogid*
*Majajoogid: vein, vahuvein, õlu, mahlad, karastusjoogid, vesi

Teemant pakett 349€

Sisaldab tervitusjook, õhtusöögipakett, preemium joogid*
*Preemium joogid: vein, šampanja, õlu, kokteilid, mahlad, karastusjoogid, vesi

Tutvu menüüga

 


 


1.jaanuari

KOGU PÄEVA HOMMIKUSÖÖK


UUSAASTALUBADUSED HAKKAVAD TEADUPÄRAST KEHTIMA ALLES 2. JAANUARIST, SEEGA TEIE LIHTSALT NAUTIGE AASTA ESIMEST HOMMIKUSÖÖKI, UNUSTADES KÕIK DIEEDIREEGLID. TULGE OMA LÄHEDASTEGA NING VÕTKE KOGU PÄEV, ET MEENUTADA ILUSAID HETKI EELMISEST AASTAST NING TEHA PLAANE AASTAKS 2018!

Hind 29€*

01.01.2018 11:00-16:00

 


 


Jõulupeod

Ettevõtetele


ÜLLATAGE OMA KOLLEEGE TÕELISELT HUBASE JÕULUPEOGA! MEIE KONVERENTSIRUUMID PAKUVAD PAINDLIKKE VÕIMALUSI IGAS SUURUSES JÕULUPEO PIDAMISEKS. KOSTITAGE KÜLALISI HÕRGU 4-KÄIGULISE MENÜÜ VÕI HOOPIS BUFFET-ÕHTUSÖÖGIGA. MEIE PROFESSIONAALNE JÕULUKOORDINAATOR ABISTAB TEID KÕIKIDE DETAILIDE LAITMATUL SUJUMISEL. TALVEVÕLUMAA HILTONIS VÕIB ALATA!

Võtke Ühendust

tallinn.events@hilton.com
+372 6305 333

This post is also available in: English